parallax background

Galeria


 

Galeria

oglądając na co dzień ten niezwykły teatr przyrody i słońca jaki odbywa się wokół mojej Amigówki - nie jestem w stanie przejść obok niego obojętnie.

Komórka jest zawsze pod ręką i dlatego powstało już grubo ponad 1000+ zdjęć. Niektóre z nich publikuję poniżej - zapraszam do mojej galerii.

 

Amigówka


Amigówka to jak pisałem moje siedlisko - coś więcej niż dom. Dzielę się z Tobą moją pasją do zwiedzania świata, natury, wiejskiego lokum, przysmaków z ogrodu i wielu wielu innych atrakcji i smaków życia. Przyjedź i skosztuj tego co przygotowałem. Może kilka zdjęć mojego domu z drewnianych bali sprawi, że planując wycieczkę do Krakowa czy Wieliczki skorzystasz z noclegu właśnie w Amigówce. Zobacz Amigówkę na karuzeli pór roku.

 

Kwiaty z Amigówki

Pokoje - parter niski (studio 7)

Pokoje parter wysoki 1+1 (Studio 5)

Pokoje parter wysoki 2+1 (Studio 5)

 

Jesień w Amigówce


Jak śpiewał Czesław Niemen - "Mimozami jesień się zaczyna, złotawa, krucha i miła". W Amigówce także mimozy, kruchość, pajęczyny i mgły. A przede wszystkim złoto i ... rudo. Pomarańcz oraz brąz. Po prostu przepięknie. Zobacz w jak w mojej galerii to odbija się to szaleństwo obrazów, kolorów jakie wokół Amigówki się rozpościera w stereo, w kolorze i 3D. Zapraszam Cię aby podpatrzeć jesień w Amigówce. I koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny ;-)

 
 

Zima w Amigówce

A zima w Amigówce to bajka rodem z baśni Andersena. Zobacz jak wygląda zimowy pejzaż wokół Amigówki. A zima nie straszna gdy pali się kominek a w szkle mieni się moja nalewka z czarnego bzu lub gorąca herbata. Obok nas są 2 stoki narciarskie (długość zjazdu 300 i 500 m) w odległości około 5 km. Podstolice i Siepraw. Amatorzy białego szaleństwa mogą się zmęczyć a ja zapewniam relaks po sportowych wyczynach w Amigówce. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą skorzystać z lodowiska w Mieście Solnym w Wieliczce, a po łyżwach odwiedzić basen z wodnymi atrakcjami w tym samym obiekcie. Dla każdego coś miłego. Ferie nie będą nudne nawet dla dzieci. W czasie ferii dzieci się nie nudzą. A po tych wyczynach zasną snem twardym jak sól właśnie w Amigówce - to bardzo dobry wybór na nocleg w Wieliczce.

 
 

Wiosna w Amigówce

A na wiosnę jak co roku wszyscy czekamy z utęsknieniem. Zobacz jak wygląda ten najpiękniejszy okres w roku wokół Amigówki.

 
 

Lato w Amigówce


Lato to czas beztroski, ciepła i wakacji. Tych skojarzeń nic nie zmieni. Amigówka potwierdza, że lato to najlepszy okres na odpoczynek wśród zieleni ... zresztą zobaczcie sami. Zapraszam do galerii.

 
 

Nasze produkty


Pełnymi garściami czerpiemy z produktów naszego ogrodu i na ich bazie tworzymy własne. Zaglądnij do naszej spiżarki pełnej przetworów z czarnego bzu - miodek, nalewka, oraz inne specjały. Gdy zamówisz nocleg ze śniadaniem, poczęstujemy cię wyrobami naszej manufaktury. Skosztuj specjałów z Amigówki.