parallax background

Galeria


 

Galeria

oglądając na co dzień ten niezwykły teatr przyrody i słońca jaki odbywa się wokół mojej Amigówki - nie jestem w stanie przejść obok niego obojętnie.

Komórka jest zawsze pod ręką i dlatego powstało już grubo ponad 1000+ zdjęć. Niektóre z nich publikuję poniżej - zapraszam do mojej galerii.

 

Amigówka


Amigówka to jak pisałem moje siedlisko - coś więcej niż dom. Dzielę się z Tobą moją pasją do zwiedzania świata, natury, wiejskiego lokum, przysmaków z ogrodu i wielu wielu innych atrakcji i smaków życia. Przyjedź i skosztuj tego co przygotowałem. Może kilka zdjęć mojego domu z drewnianych bali sprawi, że planując wycieczkę do Krakowa czy Wieliczki skorzystasz z noclegu właśnie w Amigówce. Zobacz Amigówkę na karuzeli pór roku.

 

Amigówka z lotu drona

Kwiaty z Amigówki

Pokoje - parter niski - Studio kominkowe

Studio Tarasowe

Pokoje parter wysoki - Studio Tarasowe Plus

 

Wiosna w Amigówce

A na wiosnę jak co roku wszyscy czekamy z utęsknieniem. Zobacz jak wygląda ten najpiękniejszy okres w roku wokół Amigówki.

 
 

Nasze produkty


Pełnymi garściami czerpiemy z produktów naszego ogrodu i na ich bazie tworzymy własne. Zaglądnij do naszej spiżarki pełnej przetworów z czarnego bzu - miodek, nalewka, oraz inne specjały. Gdy zamówisz nocleg ze śniadaniem, poczęstujemy cię wyrobami naszej manufaktury. Skosztuj specjałów z Amigówki.