parallax background

Opinie Gości


#guestsloveus

Jeżeli obawiasz się, że za pięknymi wirtualnymi obrazkami z portali i stron internetowych kryje się w tak zwanym realu pełna pułapek, przaśna rzeczywistość, to wychodzę naprzeciw Twoim obawom. Aby dowiedzieć się jak jest naprawdę - sprawdź proszę opinie o pobycie w Amigówce z trzech portali:
- Facebook, Booking i Google
Nasi Goście piszą swoje wrażenia po pobycie w Amigówce już po powrocie do domu. Bez żadnego nacisku czy zobowiązania. Jedynym ich zobowiązaniem jest gościna i przyjęcie jakie im zapewniliśmy. Oraz klimat miejsca którego doświadczyli podczas pobytu. Ich opinie mówią same za siebie. Booking.com corocznie daje nam nagrodę za najwyższy poziom zadowolenia gości - Guest Review Awards 2022. Zobacz jak wypowiadają się o tym miejscu i o gospodarzach. Zwróć także uwagę czy i dlaczego chcą do nas wrócić ;-)
Przeczytaj ich recenzje i sam zadecyduj. Amigówka czeka na Twoją rezerwację. Do zobaczenia - Piotr

 

Amigówka - ocena w liczbach


9,3

ocena Booking.com 2024

5,0

ocena z Facebook


4,6

ocena z wizytówki Google

1000+

zadowolonych gości Amigówki

 

Opinie z Facebook

Amigówka prowadzi od 5 lat swój fanpage na portalu Facebook. Również tutaj Goście pozostawiają dla nas miłe słowa oraz oceny. Ocena z Facebook to średnia 5 punktów na 5 możliwych. Dziękujemy bardzo za to że doceniliście nasze wysiłki. Otrzymaliśmy po prostu maksymalną ocenę od gości na naszym fanpage. Zapraszam do lektury lub zrzutów z opiniami jakie zamieściłem w galerii poniżej.

ocena gości na Facebook fanpage Amigówka - 5.0 na 5 gwiazdek

opinie Gości z Facebook.com


Zobacz opinie na Facebook.com
 
 

Opinie z Booking.com

Amigówka gościła już ponad 1000 turystów. Zostawili nam swoje opinie i oceny na portalu rezerwacyjnym Booking.com, które poniżej zamieszam. Z roku na rok otrzymujemy nagrody od Booking.com Guest Rewiev Awards za wyśmienitą obsługę, warunki i opiekę nad naszymi gośćmi. W galerii poniżej możesz przeczytać autentyczne opinie osób, które gościły w Amigówce. Zapraszam do lektury czyli oglądnięcia galerii poniżej. Wystarczy kliknąć w dowolne zdjęcie i przesuwać je klawiszem strzałki w prawo lub w lewo.

Nagroda Booking.com Booking.com Treveller Rewiev Awards 2024

opinie Gości z Booking.com


Zobacz je na Booking.com

 
 
 

Opinie z Google

Nasi Goście z Amigówki zostawili swoje oceny także na portalu Google (wizytówka moja Firma). Zamieszam je poniżej w galerii. Jeżeli chcesz sam sprawdzić ich wrażenia z pobytu - zapraszam do lektury.

opinie Gości wizytówka Google moja Firma - Amigówka Agroturystyka


Zobacz je na Google